Aleph.im Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Jonathan Schemoul
 • Coin Sitesi https://aleph.im/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 500,000,000USD
 • Coin Hacmi 282353USD
 • Kuruluş Yılı 2018
 • Listelendiği Borsalar Coinbase Exchange - FTX - KuCoin - Gate.io - MEXC -CoinEx
 • Whitepaper https://aleph-im.gitbook.io/aleph-docs/introduction/welcome-to-your-dev-hub

Aleph.im Hakkında

Rate this post

Aleph.im (ALEPH) Nedir?

Aleph.im, dosya depolama, bilgi işlem ve merkezi olmayan kimlik (DID) çerçevesi dahil olmak üzere merkezi olmayan veritabanı içeren açık kaynaklı bir çapraz zincir ağıdır. Aleph.im’in temel görevi, merkezi olmayan uygulamaların ve protokollerin yığınlarının merkezi kısımlarını ortadan kaldırarak tamamen merkezi olmayan bir mimari elde etmesine yardımcı olmaktır. aleph.im’i merkezi olmayan bir AWS veya firebase olarak düşünebilirsiniz. Aleph.im, DeFi ekosistemini güçlendirmeye odaklanmıştır.

 

Aleph.im’in Kurucusu Kimdir?

Aleph.im, 2018 yılında Moshe Malawach olarak bilinen Jonathan Schemoul tarafından oluşturuldu. Moshe Fransa’da yaşıyor ve çocukluğundan beri program yapıyor.

Moshe, blok zinciri alanına girmeden önce finans, tedarik zinciri ve diğer büyük endüstrilerde kurumsal yazılımlar geliştirdi. Daha sonra, diğer şeylerin yanı sıra kaşif ve Kredi Kanıtı (POCM) sistemini inşa ederek NULS topluluğunda önemli bir katkıda bulundu.

aleph.im’i bugünkü haline getiren şey, Moshe’nin blok zinciri teknolojisini kullanarak somut iş değeri getirme yetenekleridir.

 

Aleph.im’i Benzersiz Kılan Nedir?

Aleph.im, zincir içi ve zincir dışı merkezi olmayan teknolojilerin benzersiz bir karışımıdır. Merkezi olmayan ağı zincir dışıdır, ancak yalnızca blok zinciri ağları aracılığıyla etkileşime girebilir. Bu, güvenlik ve gelişmiş kripto ekonomisi gibi temel özellikleri etkinleştirir.

Aleph.im, Ethereum, Polkadot, Cosmos ve BinanceChain dahil olmak üzere birçok önde gelen blok zinciri projesiyle zaten uyumludur. Bu, bu platformlardaki herhangi bir projenin merkezi olmayan veritabanımız ve dosya depolama alanımızla entegre olmasını sağlar.

Son olarak, aleph.im, tüm aleph.im ağ özelliklerine sahip alt ağları parçalamaya izin veren bir kanal mekanizması uygular. Parçaları özel bulut kümeleri olarak düşünebilirsiniz.

 

İşlemler Nasıl Yönetilir?

Uygulama sahiplerinin AWS gibi bulut sağlayıcılarına ödeme yaptığı web2’ye benzer bir iş modeli olan web dapp ekipleri bunun için ödeme yaptığı sürece onchain işlem ücretleri kullanıcılar için ücretsizdir. Onchain işlemleri toplu olarak yapılır, bu nedenle ücretler minimumdur.

Son olarak, aleph.im yetkilendirilmiş işlemler sağlar. Bu işlemler ağ tarafından yönetilir, bu nedenle kullanıcıların bir işlemi manuel olarak yeniden göndermelerine veya ücretini ayarlamalarına gerek yoktur.

 

ALEPH tokenlerini nereden satın alabilirim?

ALEPH satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Coinbase Exchange – FTX – KuCoin – Gate.io – MEXC -CoinEx

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların ALEPH nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir