Adventure Gold Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Will Papper
 • Coin Sitesi https://www.lootproject.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 4794095USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Binance - Coinbase Exchange - Gate.io - Huobi Global - FTX - KuCoin - Kraken - OKX
 • Whitepaper https://www.lootproject.com/

Adventure Gold Hakkında

Rate this post

Adventure Gold Nedir (AGLD)?

Adventure Gold (AGLD) , Loot mantarsız jeton (NFT) projesinin yerel ERC-20 tokenidir. Loot, sosyal medya ağı Vine’ın kurucu ortağı Dom Hofmann tarafından oluşturulan ve zincir üzerinde oluşturulan ve depolanan metin tabanlı, rastgele bir macera ekipmanıdır. Proje kasıtlı olarak ön uç arayüze, resimlere, istatistiklere veya işlevselliğe sahip değildir. Bunun yerine, topluluğun onu nasıl yorumlamak istediğine açık olan 8.000 metin tabanlı NFT’ye dayanmaktadır. NFT’ler, “Devlerin Kutsal Greaves”inden “Grim Shout”a kadar değişen dişli metinlerini içerir. 8 Eylül 2021 itibarıyla, Loot on OpenSea’nın taban fiyatı 8,56 ETH’dir.

Adventure Gold, 2 Eylül 2021’de piyasaya sürüldü ve bir Loot NFT’nin her sahibinin ücretsiz olarak 10.000 token talep etmesine izin verdi. AGLD’nin fiyatı, ticaretin ilk günlerinde hızla yükselirken, bu airdrop NFT başına 70.000$ değerindeydi. AGLD’nin kurucusu Will Papper, merkezi olmayan oyun evreni için bir para birimi sağlayarak Loot üzerine inşa edilen projeler için bir standart belirlemek istediğini iddia etti.

 

Adventure Gold’un Kurucuları Kimdir?

Adventure Gold, aynı zamanda merkezi olmayan bir yatırım protokolü olan Syndicate DAO’nun kurucu ortağı olan Will Papper tarafından kuruldu. Papper, Stanford Üniversitesi mezunu ve 2014 ön satıştan bu yana Ethereum’a sahip olan bir kripto yerlisi. Vitalik Buterin’in projeyi onaylamasına ve başkalarını projeyi geliştirmeye teşvik etmesine tepki olarak Adventure Gold’u yarattı . Papper, AGLD’yi Buterin’in Twitter’daki onayından bir gün sonra, Oregon’daki küçük bir havaalanında kodun çoğunu dört saat içinde yazarak başlattı. 6 Eylül 2021 itibarıyla Adventure Gold, Papper dışında resmi bir geliştirme ekibine sahip değil.

 

Adventure Gold Ağı Nasıl Güvende?

Adventure Gold, Ethereum’da bir ERC -20 tokenidir. Token bir güvenlik denetimi sağlamaz, ancak kurucusu ve diğer birkaç anonim cüzdandan oluşan bir multisig tarafından yönetilir.

Ethereum , Loot ve Adventure Gold gibi birçok merkezi olmayan uygulama ve açık kaynaklı proje için en popüler blok zincirlerinden ve go-to-çözümlerinden biridir. ERC-20, Ethereum blok zincirindeki hemen hemen tüm tokenlerin izlediği token standardıdır. Madencilerin yeni Ether madenciliği yapmasını gerektiren bir iş kanıtı konsensüs mekanizması ile güvence altına alınmıştır. Bir dizi merkezi olmayan düğüm, işlemleri doğrular ve Ethereum blok zincirini güvence altına alır.

 

Adventure Gold (AGLD) Nereden Satın Alabilirsiniz?

AGLD satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Binance – Coinbase Exchange – Gate.io – Huobi Global – FTX – KuCoin – Kraken – OKX

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların AGLD  nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir