Aavegotchi Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Polygon
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Jesse Johnson
 • Coin Sitesi https://aavegotchi.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 6508672USD
 • Kuruluş Yılı 2020
 • Listelendiği Borsalar Binance - Gate.io - KuCoin - Kraken - Huobi Global - MEXC - OKX
 • Whitepaper https://aavegotchi.com/

Aavegotchi Hakkında

Rate this post

Aavegotchi (GHST) Nedir?

Aavegotchi (GHST), Aavegotchi NFT Oyun protokolünün eko-yönetim tokenidir. GHST token sahipleri, protokolün tüm yönlerini denetleyen AavegotchiDAO’da, Aavegotchi’nin amiral gemisi oyunu Gotchiverse’de ve Aavegotchi NFT’lerinde oylama gücü alırlar.

Aavegotchi’lerin kendileri, ERC-721 token standardı tarafından desteklenen pikselli hayaletlerdir. Aavegotchi NFT’leri, kullanıcı etkileşimi yoluyla zaman içinde değişen dinamik meta verilere sahiptir. Bir Aavegotchi’nin değeri temel olarak Temel Nadirlik Puanı, Akrabalık Puanı ve XP ile belirlenir. Temel Nadirlik Puanı, Aavegotchi’yi Giyilebilir Cihazlarda (ERC-1155) giydirerek artırılabilir, Aavegotchi’yi 12 saatlik aralıklarla günde iki kez okşayarak Akrabalık arttırılabilir ve DAO’ya katılarak, topluluk çağrılarına katılarak ve XP artırılabilir. mini oyun XP etkinliklerine katılmak.

Aavegotchi’ler ayrıca ruh güçleri aracılığıyla içsel bir değere sahiptir. Spirit force, bir Aavegotchi’yi hayata geçirmek için gerekli olan, Aave protokolünden ilgi uyandıran tokenidir. Her Aavegotchi, başlarındaki sembole bakarak belirlenebilen belirli bir Ruh Gücü gerektirir. Sahibi herhangi bir zamanda stake edilen tokenleri tasfiye edebilir, ancak Spirit Force’u tasfiye etmek Gotchi’nizi kaybetmeniz anlamına gelir.

Protokol, Fince’de “hayalet” anlamına gelen Aave’ye bir selam olarak Aavegotchi olarak adlandırılıyor. Token ticker ayrıca sesli harf eksi “hayalet” kelimesini akıllıca heceler.

Kasım 2020’de Aave, Pixelcraft Studios’a yatırım yaparak protokolüne çekilişler getirdi. Projenin ana ağ lansmanı 4 Ocak 2021’de planlandı, ancak Ethereum blok zincirindeki yüksek işlem ücretleri nedeniyle 2021 Mart’ına ertelendi. Aavegotchis’in günlük etkileşim gerektirmesi nedeniyle, Aavegotchi topluluğu, AKA GotchiGang, projeyi Ethereum’un önde gelen yan zinciri olan Polygon’da başlatmaya karar verdi.

 

Aavegotchi’nin Kurucuları Kimdir?

NFT Oyun Protokolünün arkasında farklı alanlarda geniş deneyime sahip bir ekip var. Coder Dan, takma adlı CEO’su ve kurucu ortağıdır. Diğer kurucu ortağı Jesse Johnson, namı diğer gldnXross.

Johnson, protokolün arkasındaki oyun stüdyosu Pixelcraft Studios’un COO’su ve ilk altın destekli NFT koleksiyonu olan Bullionix’in yaratıcısıdır. Geçmişte Johnson, China Intop Exhibition Co ve ZB Group dahil olmak üzere farklı şirketlerde iş ilişkileri/geliştirme direktörü ve uluslararası pazar geliştirme müdürü gibi kilit roller üstlendi.

Ekip ayrıca sanat yönetmeni ve Solidity lideri gibi kritik rolleri üstlenen diğer üyeleri de içeriyor. Aave’nin kurucusu Stani Kulechov, projenin ilk danışmanıydı.

 

Aavegotchi’yi (GHST) Nereden Satın Alabilirsiniz?

GHST satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Binance – Gate.io – KuCoin – Kraken – Huobi Global – MEXC – OKX

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların GHST nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir