PolkaWar Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Binance Smart Chain
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Jackson Mohr
 • Coin Sitesi https://polkawar.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar Binance Chain Wallet - MetaMask
 • Coin Arzı 100,000,000USD
 • Coin Hacmi 230269USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar PancakeSwap v2 - Gate.io - MEXC - Bibox
 • Whitepaper https://polkawar.com/docs/whitepaper.pdf

PolkaWar Hakkında

Rate this post

PolkaWar Nedir?

PolkaWar, NFT’leri ve rekabetçi oyun özelliklerini entegre eden, zincirler arası merkezi olmayan bir dövüş oyunudur. PolkaWar, oyuncuların karakterlerini geliştirmeleri ve birbirleriyle savaşa girmeleri için canlı bir dövüş dünyası yaratır. Birinin oyun içi karakterini donatmak için farklı silahlar ve ekipmanlar olacaktır.

Oyun ayrıca, seviye yükseltme ve ilerleme koşullarına izin veren bir istatistik veya puan sistemi içerecektir. Bu nedenle, daha fazla özelleştirme sunmak ve son derece benzersiz / etkileşimli bir oyun oynamaya izin vermek. Başlangıçta düşük ücretleri ve hızlı işlem süreleri nedeniyle Binance Smart Chain (BSC) üzerinde kullanıma sunulmuş olsa da, gelecekte Polkadot ve diğer blok zincirlerinde konuşlandırılacaktır.

PolkaWar, Savaşçı, Okçu ve Büyücü olmak üzere 3 tip karaktere sahip olacak. Silah sistemleri şunları içerir: Kılıç, Büyük Bıçak, Yay ve Ok, Silah, Tessen, Asa, Sihirli Vazo ve ekipman sistemi: Zırh, Miğfer, Kanat, Binek.

PolkaWar platform bileşenleri şunları içerir:

 • PolkaWar Realm – Oyuncuların rekabet etmesi için canlı bir dünya yaratan merkezi olmayan NFT tabanlı rekabetçi dövüş oyunu. Farklı karakterler, ekipman ve silahlar sunacaktı. Artı, benzersiz bir oyun deneyimi sağlamak için seviye atlama mekanizması ve yerleştirilmiş rastgelelik. Bireysel ve arena olmak üzere iki oyun modu mevcut olacaktır.
 • PolkaWar NFT Pazar Yeri – Kullanıcıların ticaret yapabileceği, NFT’ler aracılığıyla temsil edilen, oyun içi öğeler ve ekipman için bir pazar yeri. Oyuncuların, yükseltilmiş ürünlerini satarak oyunu oynayarak geçirdikleri saatten para kazanmalarına olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca ekipmanlarını pazarda kiralayarak ve aksiyondan bir parça toplayarak da para kazanabilirler.

*PokaWar Logistics – NFT dönüştürme hizmeti ve teslimat hizmeti sunan PolkaWar lojistiği, oyuncuların NFT’leri gerçek dünya kopyaları için kullanmalarına ve daha sonra dünyanın herhangi bir yerinde istedikleri herhangi bir adrese gönderilmesine olanak tanıyacak. Bu, yükselen NFT alt alanı için yeni ve son derece kullanışlı bir işlev vaat ediyor.

 

PolkaWar PWAR Tokeni Nedir?

PWAR Tokeni, PolkaWar projesinin yerel varlığıdır. Şu an için Binance Akıllı Zincirinde bir BEP-20 Tokeni olarak var, ancak yakında Polkadot blok zincirinde tanıtılacak. Şunlar için gereklidir:

Kazanmak İçin Oynayın – oyun oynamaya ödül olarak verilir Satın Alma ve Kiralama Ücreti – piyasada ekipmanı kiralamak için bir ücret olarak Farming and Staking Rewards – daha fazla Token ve likidite sağlanması için havuzlarda stake edildiğinde verilir Piyasa Ücreti – tüm alım satımları kapatan yerel Token Pazar Yönetişimi – Token tabanlı oylama mekanizması yoluyla yönetişime katılım için

 

PolkaWar’ın Kurucuları ve Yatırımcıları Kimlerdir?

Birçok kripto projesi gibi, PolkaWar da farklı kültürlerden ve birçok uzmanlık alanından gelen isimsiz bir ekip tarafından yürütülür. Yatırımcıları arasında PolkaBridge, ChinaPolka, BMW Capital, QuiverX, YellowRoad, DAOStarter, UniFarm, DuckStarter ve Oddiyana Ventures yer alıyor.

 

PolkaWar PWAR Tokenlerini Nereden Satın Alabilirim?

PWAR satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

PancakeSwap v2 – Gate.io – MEXC – Bibox

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların PWAR nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir