00 Token Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı ETH/ERC20
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Hugo Renaudin - Rich Tong
 • Coin Sitesi https://p00ls.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar -
 • Coin Arzı 1,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 138196USD
 • Kuruluş Yılı 2022
 • Listelendiği Borsalar Coinbase Exchange - KuCoin - Gate.io
 • Whitepaper https://www.zeroze.ro/whitepaper

00 Token Hakkında

Rate this post

00 Token nedir?

00 Token, sıfır sıfır pazarının kalbidir ve en sevdiğiniz içerik oluşturucu paralarının tümüne güç sağlar. Tüm içerik oluşturucu belirteçleri, zerozero pazarında 00$’a satın alınabilir ve satılabilir. $00 jetonu, P00LS’deki tüm yaratıcılar ve markalar için ana anahtardır. $00 sadece bir giriş bileti değil, tüm içerik oluşturucu paralarının ekosistemindeki bir paydır. $00 topluluğu, marka ve içerik oluşturucu ekosistemlerinin nasıl gelişip büyüdüğünü şekillendirmede bir role sahip olacak.

$00 jetonu, herhangi bir sahibine zerozero pazarında oy hakkı ve ayrıca yaratıcı paraların hazinesine erişim sağlayan bir yönetişim jetonudur. 00$’ı yaratıcı madeni para galaksisinin kütle merkezi olarak düşünün. P00LS’deki her markanın ve yaratıcının güneş sistemine girmek için kullanın.

$00 belirteci, sıfır sıfır DAO ve ekosistemi için bir yönetim ve erişim belirteci olarak çalışan Ethereum blok zincirinde basılan bir ERC-20 belirtecidir.

Ekosistemin açık kaynak protokol katmanı olarak $00 belirteci birkaç amaca hizmet eder:

Yönetişim $00 token sahipleri sıfır sıfır DAO’da oylama gücüne ve sıfır sıfır DEX üzerinde uzatma yetkisine sahiptir. Ekosistem Fonu $00 jeton sahipleri, Ekosistem Fonunu jeton ağırlıklı oylarla nasıl kullanacaklarına karar verir. zerozero DEX $00 jetonu, zerozero DEX’in temel jetonudur ve yaratıcı jetonlarının ücretsiz değiş tokuşunu sağlar. Sıfır sıfır DEX’te listelenen tüm çiftler, bileşen olarak $00 kullanır. Erişim $00 belirteci, sıfır sıfır Ekosisteminin temel belirteci olup, içerik oluşturucular ve toplulukları için bir dizi ilgili araç ve içeriğe erişim sağlar.

Sıfır sıfır için toplam arz kalıcı olarak 1.000.000.000 token olarak sabitlenmiştir.

Standart uygulamaya uygun olarak, zerozero ekosistemine katkıda bulunanlar için tokenlerin bir kısmı başlangıçta kilitlenecek ve katkıda bulunan ekosisteme hizmet sağlamaya devam ettiği sürece zaman içinde serbest bırakılacaktır. Kilitli belirteçler, katkıda bulunanlara sıfır sıfır ekosistemine katkıda bulunmaya devam etmeleri için bir teşvik sağlar.

 

P00LS, yaratıcı kripto para birimleri için önde gelen topluluk ilk platformudur.

Hollywood’dan Wall Street’e ve Silikon Vadisi’ne kadar geleneksel etki alanları artık her zamankinden daha fazla birleşerek yaratıcılar, markalar ve onların izleyicilerinin merkezde olduğu yeni bir pazar oluşturuyor. Bir kültürel devrim yolda ve dünyanın yaratıcı sınıfı tarafından yönetiliyor.

Bu yeni dünyada ekosistemlerini oluşturmaya yardımcı olmak için P00LS, yaratıcıları ve markaları kendi sosyal belirteçlerini başlatma ve topluluklarına dağıtma konusunda güçlendirir. Bu belirteçler, ilgili ekosistemleri için para birimi haline gelir ve izleyicilere ve tüketicilere, en sevdikleri markalara ve içerik oluşturuculara özel erişim ve daha anlamlı bağlantılar sağlar.

Yaratıcı değere erişmenin önde gelen aracı olan P00LS ile para artık tek para birimi değil.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir